Mobil Super 3000 X1 5W-40 4L

Mobil Super 3000 X1 5W-40 4L
Произведувач: Mobil
Модел: 5W-40
Наградни поени: 48
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 2,400 МКД
Цена во наградни поени: 2400

Mobil1 Super 3000 X1 is a fully synthetic motor oil developed to provide outstanding protection and performance.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето:Тагови: mobil, mobil1, mobil 1, super, 3000, X1, 5W-40, 4L