Liqui Moly Superleichtlauf 10W-40 5L

Liqui Moly Superleichtlauf 10W-40 5L
Модел: 10W-40
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,800 МКД

All-year oil for gasoline and diesel engines. Tested safe with catalytic converters and turbochargers.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: