HELIX ULTRA 5W40-1/1

HELIX ULTRA 5W40-1/1
Произведувач: Shell
Модел: 5w-40
Наградни поени: 14
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 700 МКД
Цена во наградни поени: 700

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: