HELIX ULTRA 5W-40 4/1

HELIX ULTRA 5W-40 4/1
Произведувач: Shell
Модел: 5w-40
Наградни поени: 54
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 2,700 МКД
Цена во наградни поени: 2700

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: