HELIX ULTRA ECT 5W-30 1/1

HELIX ULTRA ECT 5W-30 1/1
Произведувач: Shell
Модел: 5w-30
Наградни поени: 19
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 930 МКД
Цена во наградни поени: 930

Specifications: BMW LL-04; MB approval 229.51; VW 504.00/507.00; Porsche C30 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: