SYN MC 10W-40 4/1

SYN MC 10W-40 4/1
Произведувач: Titan
Модел: 10w-40
Наградни поени: 24
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,200 МКД
Цена во наградни поени: 1200

Specifications

ACEA A3/B4

API SN/CF

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: