SuperSyn 5W-40 1/1

SuperSyn 5W-40 1/1
Произведувач: Titan
Модел: 5w-40
Наградни поени: 9
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 450 МКД
Цена во наградни поени: 450

Specifications

• API SN/SM/CF

• ACEA A3/B4

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: