GT1 5W-40 4/1

GT1 5W-40 4/1
Произведувач: Titan
Модел: 5w-40
Наградни поени: 36
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,800 МКД
Цена во наградни поени: 1800

Specifications

ACEA C3

API SN/SM/CF

FORD M2C917-A

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: