TORSYNT 10W-40 1/1

TORSYNT 10W-40 1/1
Произведувач: Kroon
Модел: 10w-40
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 400 МКД
Цена во наградни поени: 260

Product specifications

Performance level
ACEA A3/B3
API SL/CF
MB 229.1
VW 501.01/505.00

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: