EMPEROL 5W-40 5/1

EMPEROL 5W-40 5/1
Произведувач: Kroon
Модел: 5w-40
Наградни поени: 34
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,700 МКД
Цена во наградни поени: 1700

Product specifications

ACEA A3/B4
API SN/CF
VW 502.00/505.00
MB 229.3
Porsche A40
BMW Longlife-01
Renault RN0700/RN0710
GM LL-B-025, MB 226.5
Fiat 9.55535-M2

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: