SPECIALSYNT C3 5W-40 1/1

SPECIALSYNT C3 5W-40 1/1
Произведувач: Kroon
Модел: 5w-40
Наградни поени: 8
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 420 МКД
Цена во наградни поени: 420

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: