SPECIALSYNT C3 5W-40 5/1

SPECIALSYNT C3 5W-40 5/1
Произведувач: Kroon
Модел: 5w-40
Наградни поени: 38
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,900 МКД
Цена во наградни поени: 1900

Product specifications

ACEA C3
API SN/CF
BMW Longlife-04
MB-Approval 229.51
Approved under VW 505.00/505.01
GM dexos 2
Porsche A40
Ford M2C917-A

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: