PRESTEZA C3 5W-30 1/1

PRESTEZA C3 5W-30 1/1
Произведувач: Kroon
Модел: 5w-30
Наградни поени: 9
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 450 МКД
Цена во наградни поени: 450

Product specifications

ACEA C3
API SN
MB-Approval 229.51/229.52
Approved under VW 505.00/505.01
dexos2™ (RR2D0801098)
BMW Longlife-04

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: