Diesel 15w-40 5/1

Diesel 15w-40 5/1
Произведувач: Repsol
Модел: 15w-40
Наградни поени: 22
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,100 МКД
Цена во наградни поени: 1100

Quality levels ● ACEA E7/E5 ● MAN 3275-1 ● MACK EO-M + ● API CI-4/CH-4/SL ● RVI RLD/RLD-2 ● CUMMINS 20076/20077/20078 ● MB 228.3 ● VOLVO VDS-3 ● DETROIT DIESEL 93K215 ● CAT ECF-1-a/CAT ECF-2

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: