Multivalvulas 10W-40 4/1

Multivalvulas 10W-40 4/1
Произведувач: Repsol
Модел: 10w-40
Наградни поени: 27
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,350 МКД
Цена во наградни поени: 1350
QQuality levels
API SN/CF
ACEA A3/B4
VW 502.00/505.00
MB 229.1
RN0700

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: