ELITE Competicion 5W-40 1/1

ELITE Competicion 5W-40 1/1
Произведувач: Repsol
Модел: 5w-40
Наградни поени: 10
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 480 МКД
Цена во наградни поени: 480
  • ACEA A3/B3, A3/B4
  • API SN/CF
  • MB 229.3
  • AUDI/VW 502 00/505 00
  • BMW LL-01
  • PORSCHE A40
  • RN 0700/0710
  • GM LL B 025

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: