GM Opel Longlife 5W-30 Dexos 2 5L

GM Opel Longlife 5W-30 Dexos 2 5L
Произведувач: GM OPEL
Модел: 5W-30 Dexos 2
Наградни поени: 37
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,850 МКД
Цена во наградни поени: 1850

ORIGINAL General Motors (GM - Opel) Motor Oil 5W-30 vollsythetisch! OPEL 5W-30 Long Life Super Synthetic is a fully synthetic motor oil of top quality that optimum fuel efficiency and engine protection. This oil is suitable for nearly all older Opel vehicles.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето:Тагови: GM, opel, gm opel, longlife, 5W30, Dexos, 4L