VW OEM LL III 5W-30 1/1

VW OEM LL III 5W-30 1/1
Произведувач: Volkswagen
Модел: 5w-30
Наградни поени: 23
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,150 МКД
Цена во наградни поени: 1150

Specifications:

  • G 052 195 M4
  • VW 504 00/507 00

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: