VW OEM LL III 5W-30 5/1

VW OEM LL III 5W-30 5/1
Произведувач: Volkswagen
Модел: 5w-30
Наградни поени: 94
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 4,700 МКД
Цена во наградни поени: 4700

Specifications:

  • G 052 195 M4
  • VW 504 00/507 00

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: