MAZDA ORIGINAL OIL 10W-40 1/1

MAZDA ORIGINAL OIL 10W-40 1/1
Произведувач: Mazda
Модел: 10w-40
Наградни поени: 9
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 450 МКД
Цена во наградни поени: 450
Спeцифиĸaции:


    ЅАЕ 10W40

    АРІ ЅL/СF

    АСЕА А3/В4

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: