MAZDA ORIGINAL OIL ULTRA 5W-30 5/1

MAZDA ORIGINAL OIL ULTRA 5W-30 5/1
Произведувач: Mazda
Модел: 5w-30
Наградни поени: 60
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 3,000 МКД
Цена во наградни поени: 3000

Specifications:

  • API SL / CF
  • ACEA A5/B5

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: