MAZDA ORIGINAL OIL ULTRA DPF 5W-30 5/1

MAZDA ORIGINAL OIL ULTRA DPF 5W-30 5/1
Произведувач: Mazda
Модел: 5w-30
Наградни поени: 80
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 4,000 МКД
Цена во наградни поени: 4000

Viscosity class:

SAE 5W30

Quality class:

JASO DL-1; ACEA C1

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: