Helix HX7 10w-40 1/1

Helix HX7 10w-40 1/1
Произведувач: Shell
Модел: 10w-40
Наградни поени: 9
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 550 МКД
Цена во наградни поени: 450

Specifications: API SN/CF; ACEA A3/B3, A3/B4; JASO SG+; MB approval 229.3; VW 502 00/505 00; Renault RN0700, RN0710. Meets the requirements of Fiat 955535-G2

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: