Liqui Moly Molygen 5W-30 4L

Liqui Moly Molygen 5W-30 4L
Произведувач: Liqui Moly
Модел: 5W-30
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,850 МКД

LIQUI MOLY recommends this product for vehicles that needs to comply the following specifications:

 • API SN Plus
 • ILSAC GF-5
 • Chrysler MS-6395
 • Daihatsu
 • Ford
 • GM 6094 M
 • Honda
 • Hyundai
 • Isuzu
 • Kia
 • Mazda
 • Mitsubishi
 • Nissan
 • Subaru
 • Suzuki
 • Toyota

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: