Selania Gold 10w-40 1/1

Selania Gold 10w-40 1/1
Произведувач: Selenia
Модел: 10w-40
Наградни поени: 9
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 450 МКД
Цена во наградни поени: 450

SPECIFICATIONS

  • ACEA A3/B3/B4
  • API SM / CF
  • MB 229.1
  • VW 502.00 and 505.00

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: