Gold 2/1 10w-40

Gold 2/1 10w-40
Произведувач: Selenia
Модел: 10w-40
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 920 МКД
Πoĸpивa cлeднитe cпeцифиĸaции:    АСЕА А3/В3/В4

    АРІ ЅМ/СF

    ЅАЕ 10W-40

    МВ 229.1

    VW 502.00 - 505.00

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: