Turbo Diesel 10w-40 2/1

Turbo Diesel 10w-40 2/1
Произведувач: Selenia
Модел: 10w-40
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 850 МКД
Цена во наградни поени: 17
Technical Data
 
ACEA B3,CCMC PD2,MIL-L-2104 D Performance,SAE 10W-40,VW 505.00,API CF/SG,FIAT 9.55535-D2 CONTRACTUAL TECHNICAL REFERENCE N°F009.B99
 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: