WR 5w-40 2/1

WR 5w-40 2/1
Произведувач: Selenia
Модел: 5w-40
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 1,300 МКД
Цена во наградни поени: 26
Technical Data
 
ACEA B3/B4,API CF,GM-LL-B-025,MB 229.3 Performance,SAE 5W-40,VW 502.00,VW 505.00,FIAT 9.55535-N2 CONTRACTUAL TECHNICAL REFERENCE N°F515.D06

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: