Selenia K Pure Energy 5w-40 1/1

Selenia K Pure Energy 5w-40 1/1
Произведувач: Selenia
Модел: 5w-40
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 810 МКД
Technical Data
 
SAE 5W-40,VW 505.01,API SM/CF,ACEA C3,MB-Approval 229.51,BMW LL-04,VW 502.00-505.00,FIAT 9.55535-S2 CONTRACTUAL TECHNICAL REFERENCE N°F603.C07
 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: