Ford Formula Plus 10W-40 1L

Ford Formula Plus 10W-40 1L
Произведувач: Ford
Модел: 10W-40
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 450 МКД

Ford motor oil with synthetic HC for petrol and diesel engines.

Specifications     ACEA A3/B3, ACEA A3/B4, API CF, API SL

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето:Тагови: ford, formula, plus, formula plus, 10W-40, 1L