MAZDA ORIGINAL OIL 10W-40 5/1

MAZDA ORIGINAL OIL 10W-40 5/1
Произведувач: Mazda
Модел: 10w-40
Наградни поени: 45
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 2,250 МКД
Цена во наградни поени: 2250
Спeцифиĸaции:


    ЅАЕ 10W40

    АРІ ЅL/СF

    АСЕА А3/В4

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: