Liqui Moly Cera Tec - 300 ml

Liqui Moly Cera Tec - 300 ml
Произведувач: Liqui Moly
Модел: Cera Tec - 300 ml
Достапност: На залиха
Цена (со вклучен ДДВ): 980 МКД

CERA TEC is a high-tech ceramic wear protection and can be mixed with all commercially available oils. CERA TEC reduces friction and wear.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Забелешка: HTML кодот не е преведен!

Рејтинг: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето: