Helix Ultra ECT C3, SAE 5W-30 1L

ден1,100.00

In stock

Бренд: Shell

 

Единствено потполно синтетично масло, овозможува врвна заштита на моторот и при
најбарани услови на возење. Одобрено од водечите производители на автомобили како
на пример BMW и Mercedes за бензиски и дизел мотори со  DPF системи.
ACEA C3; API SN; BMW Longlife 04; MB 229.51, 229.31; GM dexos2; Chrsler MS-11106

Увозник: Орбико

SKU: CD987654317-3-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-2-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Categories: ,

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu

Helix Ultra ECT C3, SAE 5W-30 1L

ден1,100.00

Add to Cart